swiatmichasia.pl

Twój koszyk jest pusty

Twoje konto:

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.swiatmichasia.pl

WYSYŁKA

 

Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. oraz firm kurierskich (towary o wadze powyżej 2kg).Zakupione towary dostarczane są pod adres podany przez klienta .Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski. Kosz wysyłki na terenie kraju wynosi 20zł przy płatności przelewem oraz przy płatności przy odbiorze.

 

WARTOŚĆ ZAKUPÓW POWYŻEJ 500zł wysyłamy kurierem darmowo !

 

W przypadku zakupienia większej ilości przedmiotów koszty wysyłki ustalamy indywidualnie,w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

ZWROTY

 Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe i posiadają gwarancję.Na każdy sprzedawany towar wystawiamy rachunek sprzedaży.Każdemu klientowi przysługuje prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty dostarczenia do Państwa.Klient dokonuje zwrotu na swój koszt w oryginalnym opakowaniu bez widocznych śladów użytkowania produktu oraz z dowodem zakupu i krótkim opisem przyczyny rezygnacji z transakcji.Zwrotów należności dokonujemy na podany przez Państwa numer konta w ciągu 7 dni. 

REKLAMACJE

W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki.W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz o spisanie wraz z kurierem protokołu zwrotnego.

Wszystkie towary znajdujące się w naszej ofercie są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte.Reklamacje z tytułu rękojmi są rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.W Przypadku towarów objętych gwarancją producenta do przesyłki dołączona jest karta gwarancyjna podpisana i podstemplowana przez sprzedającego.Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą ,bądź uszkodzenie towaru prosimy o niezwłoczny kontakt z nami telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

 

 

Paczki wysyłane firmami kurierskimi są ubezpieczone na 100 % ich wartości.Paczki wysyłane Pocztą Polską są ubezpieczone do dziesięciokrotności opłaty za przesyłkę.Maksymalny czas doręczenia przesyłki kurierem wynosi 48 godzin licząc dni robocze (od momentu nadania paczki przez firmę). W przypadku braku danego towaru czas oczekiwania może przedłużyć się od 7- 21 dni.Za opóźnienia powstałe przez kuriera nie odpowiadamy,ze względu na to,że jest to firma zewnętrzna.Jednakże dokładamy wszelakich starań ,aby paczka znalazła się u Państwa jak najszybciej.